Süperbetin Para Yatırma

Son Güncelleme Tarihi 10/11/2021

Süperbetin Para Yatırma işlemi için sitenin sağ üst kısmına tıklayıp yatırım yöntemlerini seçiniz ardından size uygun olan limit ile yatırım işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Süperbetin yazımızı da okumak için tıklayınız.

  • Papapara
  • Cepbank
  • Anında havale & qr
  • Mini havale
  • Havale %Eft
  • Btc
  • Astropay

Süperbetin papara ile yatırım

Süperbetin para yatırma yöntemlerinden en çok kullanılardan bir taneside paparadır. Papara ile yatırım işlemi gerçekleştirmek için sitenin sağ üst köşeden paparapaysi seçiniz ardından miktarı azıp sonraki sayfaya geçtiğiniz de karşınıza hesap numarası gelmektedir. Gelen hesap numarasını kopyalıp ismi kontrol ederek papara uygulamasına giriniz ardından para gönder kısmından numarayı kopyalıp giriniz. Karşınıza gelen hesap isim soy ismini kontrol edip miktara bakıp yatırım gerçekleştiriniz.

Bu adımdan sonra hesap bakiyeye direkt olarak geçmemiştir. Çünkü yatırım talebiniz tam olarak oluşmamıştır. Yatırım talebinizi oluşturmak için siteye geri dönüp alt kısımda bulunan ödemeyi gerçekleştirdime tıklmanız yeterli olmaktadır Yatırımınızın ardından faydalanmak istediğiniz bonusu canlı destek aracılığı ile talep edebilmektesiniz. 7/24 aktif olan canlı desteğe giriş kısmında sizden istenilen bilgileri yazmanızın ardından görüşmeye başlaya tıklamanız yeterldir.

Süperbetin Para Yatırma hızı

Süperbetin Para Yatırma müşteri temsilcisine faydalanmak istediğiniz promosyonu söyleyip talep edebilirsiniz. İlk yatırımınıza özel %25 çevrimsiz bonus veya %133 hoşgeldin bonusunu tercih edebilirsiniz. %25 çevrimsiz bonusta hiçbir çevrim şartı bulunmamaktadır. Bu sebeple dilediğiniz gibi oynayabilmektesiniz. Sizlere site üzerinde çifte şans basamama veya üst basamama gibi problemler ile karşılaşmamaktasınız. Ya da slot oyunlarında belli bir kat harcama yapmanıza gerek bulunmamaktadır.

Slot oyunlarında harcama talep edildiği takdirde toplam kazanmanız gereken tutar olarak belirtmemektedir. Bu konuda dilerseniz bakiyeniz 142 ₺ dahi olsa çekim yapabilirsiniz. Yani harcamanız gereken tutar oyun oynarken bastığınız paraların toplamıdır. Bu şekilde çevriminiz tamamlanmaktadır. Kazanç durumunda veya kayıt olurken belge işlemi sizlerden talep edilmemektedir. Bazı çekimlerde site doğrulama adına ilk çekimine belge talep edebilmektedir. Fakat bazı sitelerde bu durum kötü niyete çekilebilmektedir. Para yatırma işlemlerinde ilk yatırıma genel olarak siteler direkt olarak havale işlemini izin vermemektedir. Havale hesapları ile yatırım için güvenlik sebebi ile

“Süperbetin Para Yatırma” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Exit mobile version